Підприємство «АНТАП УКРАЇНА» засновано в 2002 році. Базовим напрямком діяльності є реалізація на Українському ринку приладів обліку теплової енергії та витрати води, а також проведення їх сервісного обслуговування та метрологічного контролю. Компанія активно займається розвитком напряму з диспетчеризації систем обліку даних споживання енергоресурсів та віддаленого контролю.

ТОВ «АНТАП УКРАЇНА» є офіційним представником підприємств AQUATHERM (Польща) та Diehl Metering GmbH (Австрія), а також торговим представником таких відомих виробників, як: Sontex (Швейцарія), Hydrometer (Німеччина), Wamtechnic (Польша), SAFT (Франция), Apator Powogaz (Польша), Panasonic (Япония), SSB (Германия), Promar (Польша), EVE (Корея).

Чому з усього різноманіття виробників «АНТАП УКРАЇНА» вибирає саме ці бренди?

В 2012 Diehl Metering GmbH (ранее Hydrometer) відзначив своє 150-річчя - його коріння сягають початковим рокам індустріалізації. Компанія була заснована в 1862 році і перший у світі лічильник води Woltman був виготовлений в 1895 році саме заводом HYDROMETER.

Сьогодні Diehl Metering GmbH є одним зі світових лідерів на ринку обліку витрати води. Різноманітність технічних інновацій та найвищі стандарти якості і точності своїх вимірювальних приладів та їх компонентів зробили Diehl Metering важливим інноваційним і виробничим центром у складі провідного європейського концерну Diehl, підрозділ Diehl Metering.

Швейцарський концерн Sontex, продукцію якого в першу чергу можна охарактеризувати як гарантовано надійну і високоякісну. З 1989 року бере участь у розробці і виробництві найсучасніших технологій і рішень, для вимірювання та обліку теплової енергії в системах централізованого теплопостачання та охолодження, індивідуального опалення та системах охолодження, а також систем для дистанційного збору даних з вимірювальних приладів.

Sontex має всебічні знання та навички в області розробки і виробництва високоточної вимірювальної електроніки, витратомірних пристроїв, cистем віддаленої двобічної радіо передачі даних, платинових і нікелевих датчиків температури.

АО "Apator Powogaz" (раніше АТ "Завод водолічильників PoWoGaz"), засноване на початку 20-х років ХХ століття, є одним з найбільших виробників водолічильників у Польщі та Європі. Підприємство займає лідируючі позиції на ринку завдяки досвіду і професійним якостям, підкріпленим 80-літньою традицією.

Компанія SAFT більш ніж 32 роки є світовим лідером в розробці і виробництві високотехнологічних батарей для професійного промислового, космічного та військового застосування. SAFT - це більш ніж 3 800 співробітників в 18-ти країнах світу, два науково-дослідних і шість виробничих центрів. Офіційний постачальник аерокосмічного агенства НАСА і ВМС США. Літієві батареї SAFT характеризуються високою енергією, малою вагою, зниженим саморазрядом і можливістю експлуатації в екстремальних умовах.