Відповідно до Постанови від 1 червня 2011 р. № 869 

"Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги" з урахуванням змін Затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 532 п. 61 - до тарифу повинні бути включені: “витрати на проведення періодичної повірки, обслуговування і ремонт квартирних засобів обліку теплової енергії, у тому числі їх демонтаж, транспортування та монтаж після повірки, що визначаються відповідно до розрахунку на один квартирний засіб обліку теплової енергії і нараховуються щомісяця споживачеві у складі послуги залежно від кількості таких засобів обліку шляхом додавання плати за проведення періодичної повірки, обслуговування і ремонт квартирних засобів обліку теплової енергії, у тому числі їх демонтаж, транспортування та монтаж після повірки, до загальної вартості послуг.” А також згідно п 79 - витрати на проведення планових періодичних повірок, обслуговування і ремонт квартирних засобів обліку гарячої води, у тому числі їх демонтаж, транспортування та монтаж після повірки, розпломбування та опломбування, а також на формування обмінного фонду квартирних засобів обліку гарячої води;
Так повинно бути, але згідно з Додатоком №133 до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 17.10.2014 № 146 в Структурі одноставкових тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, що надаються населенню публічним акціонерним товариством "Київенерго" в п.3 чітко вказано, що до тарифу включені лише витрати для лічильників гарячої води! 
Додаю посилання для зручності:
Постанова Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 р. № 869 “Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги”
Структура одноставкових тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води

Згідно з постановою від 17.10.2014 № 146 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), витрати на повірку квартирних лічильників гарячої води частково включені до структури тарифу на послугу з гарячого водопостачання. Тому в тих будинках, для яких КИЇВЕНЕРГО є виконавцем послуг з гарячого водопостачання та центрального опалення, повірка лічильників (включаючи демонтаж, монтаж і транспортування лічильників) виконується безкоштовно за рахунок КИЇВЕНЕРГО.

На сьогоднішній день питаннями повірки квартирних лічильників ГВП у Києві займаються за телефонами: 1588 або (044) 202-15-88

Повірку лічильників холодної води можна замовити за телефоном: (044) 202-02-02

Сподіваюсь, що трохи допоміг розібратися у цьому питанні.